Solárium   UWE Black Power 42/6


 

 •  

   výkonné solárium, optimální opalovací výkon

 •  

   max. doba opalování - 20min  (Cena 10 Kč/min)

 •  

   konfortní dvojitá spodní deska

 •  

   obličejové ventilátory

 •  

   elektrické otevírání

 •  chcete-li se opalovat levněji, můžete využít   zvýhodněných permanentek!

 

Zásady správného opalování v soláriu

    Vždy používejte ochranné brýle. Před opalováním odstraňte veškerou kosmetiku, make up, nepoužívejte parfémy. Před opalováním používejte pouze solární kosmetiku. Opalujte se pouze jednou denně. Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci. Dodržujte opalovací časy. Opálení je u každého jedince individuální. Citlivost pleti se v průběhu roku liší. Při jedné nebo dvou návštěvách solária nemusí být vidět okamžitý výsledek. Opalovací čas zvyšujte postupně. Vždy dbejte na to, aby nedošlo ke spálení pleti. V tomto případě při dalším opalování čas snižte.

    Po návštěvě solária se neopalujte na slunci dříve, než po 24 hodinách. V případě jakýchkoliv problémů navštivte lékaře, obsluha v soláriu nesmí deklarovat jakékoliv léčebné účinky solária. Opalování je zakázáno dětem do 15 let. Určité léky, antikoncepce a kosmetické přípravky mohou zvýšit citlivost, používejte pouze kosmetiku určenou do solária.

     Velký pozor dejte na nepřípustné reklamy některých provozovatelů typu zdravé a šetrné opalování bez rizika, zelené trubice jsou šetrnější k Vaší pokožce, a pod. UV záření není vidět, zelená ani jakákoliv jiná barva nemá na opalování žádný vliv. Takzvaná "biosolária" a "biotrubice" jsou pouze velice nebezpečný marketingový trik a v žádném případě nezaručují šetrnější ani zdravější opálení. Kontrolní měření UVA/UVB záření provedené Zdravotním Ústavem v Brně a Českým Metrologickým Institutem jednoznačně prokazují, že "biotrubice" jsou v některých případech dokonce škodlivější a méně šetrné než běžné trubice.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE SMARAGD

je koncentrovaný krém, který díky obsaženým kmenovým buňkám vrací kožním buňkám schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.         

  Cena 580,-

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958