Paraffinové zábaly

 

    Parafínový zábal na ruce představuje jednu z lokálních termoterapií využívanou při manikúře. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je asi 55°C, a tak nemusíte mít starost, že by Vás zábal popálil.

 

    Parafínový zábal působí na rukou jako lokální minisauna – teplý parafín postupně prohřívá ruce a podporuje prokrvení pokožky a regeneraci tkání. Pokožka je zábalu příjemně hydratovaná a zjemnělá, působí mladším a zářivějším dojmem. Parafínové zábaly na ruce rovněž zpevňují nehty a činí je odolnějšími.

 

     Parafínový zábal na ruce má také své léčebné účinky, neboť prohřátí drobných kloubů i svalů na rukou působí velice relaxačně a může pomoci proti nepříjemným pocitům, mezi které patří například ztuhlé zápěstí či prsty.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE SMARAGD

je koncentrovaný krém, který díky obsaženým kmenovým buňkám vrací kožním buňkám schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.         

  Cena 580,-

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958