Paraffinové zábaly

 

    Parafínový zábal na ruce představuje jednu z lokálních termoterapií využívanou při manikúře. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je asi 55°C, a tak nemusíte mít starost, že by Vás zábal popálil.

 

    Parafínový zábal působí na rukou jako lokální minisauna – teplý parafín postupně prohřívá ruce a podporuje prokrvení pokožky a regeneraci tkání. Pokožka je zábalu příjemně hydratovaná a zjemnělá, působí mladším a zářivějším dojmem. Parafínové zábaly na ruce rovněž zpevňují nehty a činí je odolnějšími.

 

     Parafínový zábal na ruce má také své léčebné účinky, neboť prohřátí drobných kloubů i svalů na rukou působí velice relaxačně a může pomoci proti nepříjemným pocitům, mezi které patří například ztuhlé zápěstí či prsty.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958