Laserová terapie Lasocare®

04.03.2011 10:57
      Neváhejte a využijte této krásné nabídky! Vyzkoušete laserové ošetření Lasocare, které dodá Vašemu obličeji svěží vzhled!
       Vyzkoušejte nyní tento biostimulační laser ze Švýcarska, který omlazuje a léčí. S jeho účinkem budete jistě spokojeni.
      Nejprve je pleť povrchově vyčištěna: odlíčení, zbavení pleti mastnoty a prachu. Pleť je tak zbavena nečistot a bakterií na povrchu i v hloubce póru. Potom následuje nanesení laser gelu, který obsahuje látku Laktoferin, citlivou na světlo laserového paprsku. Poté se osvěcuje samotným laserem po dobu 12 minut.  Laser gel okysličuje pokožku a nutí kožní (kolagenové a elastinové) buňky k správné činnosti. To vede k elegantnímu velmi šetrnému a dosud patrně NEJÚČINĚJŠÍMU VYČIŠTĚNÍ PLETI, jaké je v současné době možno provádět. Použitá metoda je plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a NEZPŮSOBUJE ŽÁDNÉ SEKUNDÁRNÍ ALERGICKÉ REAKCE.
      Dochází k vydatnému a přesně cílenému prokysličení buněk v hloubce póru a tím k účinnému omlazení pleti. Účinek je vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a na omak hebké pleti. Drobné vrásky jsou vyhlazeny a pleť je jemně vypnutá.
      Laserové ošetření Lasocare je výjimečně účinné hlavně na akné, opary a odstraňuje příznaky stárnutí. Účinek je okamžitě viditený! Používají ho i lékaři.  Lasocare je moderní bezbolestná metoda hloubkového čištění, léčby akné a prevence vrásek pomocí Laseru pro ženy i muže jakéhokoliv věku.
       Tato osvědčená švýcarská metoda působí REGENERAČNĚ, PROTIZÁNĚTLIVĚ a má IMUNOLOGICKÝ ÚČINEK.
        Kdy používáme LASOCARE®?
 LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti, zanášení pórů, trudovitosti a projevům tzv. nečisté pleti. Metoda využívá přirozených vlastností vzácných mléčných enzymů a dobře se snáší se všemi běžnými kosmetickými přípravky a postupy.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE SMARAGD

je koncentrovaný krém, který díky obsaženým kmenovým buňkám vrací kožním buňkám schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.         

  Cena 580,-

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958