Překvapte své okolí nádhernými a lesklými nehty a hebkýma rukama díky prvotřídní péči. Japonská manikúra P-Shine si Vás získá svými oslnivými výsledky a parafínový zábal Vám zjemní kůži na rukou. Dotýkejte se světa a svých blízkých zdravýma, krásnýma a jemnýma rukama. Svět Vám to oplatí …

       Ruce jsou vizitkou, kterou se ve veřejném styku prezentujete. Starejte se o jejich krásu i zdraví.


Manikúra                 

 

      Manikúra samotná představuje péči o ruce, která má za cíl udržovat je zdravé a hezké. Do manikúry patří jak péče o nehty a jejich tvar, tak i starost o pokožku rukou.

 

Japonská manikúra P-Shine

      Japonská manikúra, označovaná také jako P-Shine je péče z dalekého Orientu, která je zaměřena na údržbu přírodních nehtů. Tato péče má výhodu, že je vhodná pro většinu nehtových skupin – ať jsou nehty roztřepené, lámavé nebo nerostoucí. Základním principem japonské manikúry je leštění nehtů, a tak je tato metoda vhodná jako náprava problémů se zničenými, podbroušenými či tenkými nehty.

 

Tento způsob úpravy nehtů je v Japonsku znám již celá staletí, ale do světa se tato metoda manikúry rozšířila teprve nedávno. Hitem se stala především kvůli přirozenému vzhledu nehtů po této úpravě a příznivému vlivu na zdraví nehtů. P-Shine kúra podporuje prokrvení nehtového lůžka a zdravý růst nehtů. Užívají se při ní výhradně přírodní materiály jako je včelí pyl a křemičitá hlinka. P-Shine dodává nehtům vitamíny, vyživuje je, zpevňuje a povrchově chrání.

 

Tato manikúra je díky své přirozenosti vhodná i pro muže, protože působí pěstěně a elegantně. Manikúra P-Shine by se měla pravidelně opakovat asi jednou za měsíc či měsíc a půl.

Fotogalerie: Manikůra

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE SMARAGD

je koncentrovaný krém, který díky obsaženým kmenovým buňkám vrací kožním buňkám schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.         

  Cena 580,-

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958