Kadeřnictví

      Vlasy a účes dávají každému člověku jeho jedinečný a nenapodobitelný výraz.

      Pěkně upravený účes je současně ozdoba a estetický výraz naší osobnosti, našeho pohledu na svět nebo životní orientace vůbec.     

         Krásné a zdravé vlasy mohou být naší pýchou a radostí. Z těchto důvodů si jistě zaslouží podstatně větší péči než jenom mytí a stříhání.

        U nás je samozřejmostí profesionální přístup, individuální poradenství a navržení nejoptimálnějšího účesu, barvy nebo melíru. Vytvoříme Vám účes takzvaně "na míru", doporučíme nejvhodnější úpravu a můžete si u nás zakoupit profesionální styling na domácí úpravu. Již nikdy nemusíte tápat v drogerii u nepřeberného množství anomymní kosmetiky, u nás si vše vyzkoušíte " na vlastní kůži ".

                                Za kvalitu našich služeb ručíme.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE SMARAGD

je koncentrovaný krém, který díky obsaženým kmenovým buňkám vrací kožním buňkám schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.         

  Cena 580,-

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958