Kadeřnictví

      Vlasy a účes dávají každému člověku jeho jedinečný a nenapodobitelný výraz.

      Pěkně upravený účes je současně ozdoba a estetický výraz naší osobnosti, našeho pohledu na svět nebo životní orientace vůbec.     

         Krásné a zdravé vlasy mohou být naší pýchou a radostí. Z těchto důvodů si jistě zaslouží podstatně větší péči než jenom mytí a stříhání.

        U nás je samozřejmostí profesionální přístup, individuální poradenství a navržení nejoptimálnějšího účesu, barvy nebo melíru. Vytvoříme Vám účes takzvaně "na míru", doporučíme nejvhodnější úpravu a můžete si u nás zakoupit profesionální styling na domácí úpravu. Již nikdy nemusíte tápat v drogerii u nepřeberného množství anomymní kosmetiky, u nás si vše vyzkoušíte " na vlastní kůži ".

                                Za kvalitu našich služeb ručíme.

   Profesionální kartáč na rozčesávání i velmi zacuchaných vlasů. Kartáč se používá i na prodlužované vlasy. Doporučujeme na česání dětských vlásků, netahá a krásně rozčesává. Kdo vyzkoušel, už nechce jiný...

Výrobce Holandsko, žádná Čína :-))

 

      Cena 390,-

 

LASOCARE® aplikujeme u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.   Vmasírováním malého množství gelu do pleti dochází k vydatnému a velmi přesně cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti.    

               

  Cena   365,-

Kontakt

Kadernictvi - Líšeň Synkova 16a
Brno - Líšeň
628 00
Tramvaj č. 8 , zastávka Masárova
Pracovní doba:
Pondělí - pátek 8 - 20 hod.
Objednávky bereme pouze telefonicky nebo osobně, e-mailem neobjednáváme.
Tel. 602 759 958